STRUKTURA FIRMY

Prężne działanie Inntrade jest możliwe dzięki odpowiednio przemyślanemu podziałowi prac. Współpracujemy z ludźmi z różnych branż, stworzyliśmy działy, na których spoczywa odpowiedzialność za konkretne obszary działalności firmy. Opracowaliśmy strategię, dzięki której nasza firma jest w stanie funkcjonować nie tylko prawidłowo, ale też w sposób maksymalnie wydajny. Podejmujemy ciągłe działania mające na celu usprawnienie procesów począwszy od magazynowania towarów po ich odbiór przez Klientów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie poniższe obszary:

 

 

Sprzedaż

Zespół sprzedawców, którzy stanowią naszą potężną siłę, są naszą wizytówką, a jednocześnie odpowiadają za wizerunek firmy. Wyróżnia ich kreatywność, zdolność do wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce, duża elastyczność oraz znajomość rynku zarówno polskiego jak też zagranicznego. To oni tworzą ofertę, która jest skierowana do klientów. Analizują potrzeby współczesnego klienta, dostosowując ofertę do jego potrzeb.

Call Center

Kontakt z klientem – to od niego zależy, jak dobre relacje zostaną zbudowane pomiędzy firmą i klientem. Indywidualne podejście do klienta, znajomość możliwości rozwiązań spraw problematycznych, a także szeroka wiedza na temat działalności firmy – dział call center budujemy na fundamentach komunikatywności oraz chęci nieustannej nauki i rozwoju. To zespół ludzi komunikatywnych, o wysokiej kulturze osobistej, otwartych na drugiego człowieka, ukierunkowanych na niesienie mu wsparcia i pomocy..

Logistyka

Dwa pojazdy o ładowności 12 ton i 7 busów dostawczych – tyle samochodów obecnie jest obsługiwanych przez doświadczonych kierowców, którzy odpowiadają za dostarczanie towarów do klienta końcowego.

Magazyn 

3 000 m2 powierzchni magazynowej – taka powierzchnia na chwilę obecną pozwala nam na bieżącą działalność firmy. W dziale pracują osoby odpowiedzialne za składowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów. To oni są współodpowiedzialni za szybkość dostarczania paczek do klienta końcowego. 

 

 

 

IT i webdeveloping

To dzięki temu działowi wszystkie systemy w naszej firmie funkcjonują sprawnie, a wszelkie ewentualne usterki są naprawiane w maksymalnie krótkim czasie. Do jego obowiązków należy: utrzymywanie systemów informatycznych, zapewnienie im stabilności i bezawaryjności pracy, ale także praca nad rozwojem nowych rozwiązań usprawniających pracę całej firmy.

Księgowość

Kompleksowa obsługa księgowa i rachunkowa, wsparcie z zakresu prowadzenia ksiąg podatkowych ksiąg rachunkowych, sporządzania raportów i analiz, przygotowania dokumentacji podatkowej i usług kadrowo-płacowych – stworzyliśmy zespół ekonomistów i księgowych, którzy troszczą się o finanse naszej firmy.

 

 

 

 

Administracja

Dobra firma musi posiadać dział, który będzie zajmował się organizacją jej pracy. To jego pracownicy każdego dnia troszczą się o prawidłowy obieg dokumentów naszego przedsiębiorstwa, zajmują się zarządzaniem i administracją budynków, zapleczem socjalnym, biurowym i organizacją pracy każdego innego działu.

Copyright © 2017 - Inntrade. All rights reserved.         Polityka prywatności         Realizacja: 3motion